2 AMERICAN DJ BLACK-24BLB 24" UV Black Pro Blacklight Dorm Party Light Fixtures
Product image 5
  • (2) **American DJ Black-24BLB** 2 Foot Black Lights!
  • Reflectors for super high output!
  • Assembled with tube & fixture
  • 3-foot cord
  • On/Off switch
  • Lamp: (model: BLACK-TUBE) 20W black light
  • Actual fixture dimensions: 29.5" x 3.25" x 2.25"
  • 120V or 220V operation
  • 2-year Warranty (1-year Manufacturer + 1-year VMInnovations!)
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • 3-foot cord
  • On/Off switch
  • 120V or 220V operation