Black Hand Tool Box with Toolset 238Pcs
Specifications
| Main Color | Black+Red |
| Main Material | Carbon steel |
Dimensions & Weights
| Assembled Length (in.) | 17.91 |
| Assembled Width (in.) | 13.97 |
| Assembled Height (in.) | 3.34 |
| Weight (lbs) | 12.01 |
Product Features
- The toolbox comes with its own set of tools for all your needs and is easy to carry around.
- This toolbox has a high value and contains tools for many scenarios.such us,companies,schools, garages, etc.
- The tool box with lock, safe and convenient.
Description



| Produnct Name | Black Hand Tool Box with Toolset 238Pcs |
| Material | Carbon Steel |
| Product Dimensions | 17.91*13.97*4.01 |
| Package Size | 17.91*13.97*4.01 |
| Color | Black |
| Net Weight | 12.01lbs |
| Gross Weight | 13.22lbs |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns













Black Hand Tool Box with Toolset 238Pcs
Black Hand Tool Box with Toolset 238Pcs
Specifications
| Main Color | Black+Red |
| Main Material | Carbon steel |
Dimensions & Weights
| Assembled Length (in.) | 17.91 |
| Assembled Width (in.) | 13.97 |
| Assembled Height (in.) | 3.34 |
| Weight (lbs) | 12.01 |
Product Features
- The toolbox comes with its own set of tools for all your needs and is easy to carry around.
- This toolbox has a high value and contains tools for many scenarios.such us,companies,schools, garages, etc.
- The tool box with lock, safe and convenient.
Description



| Produnct Name | Black Hand Tool Box with Toolset 238Pcs |
| Material | Carbon Steel |
| Product Dimensions | 17.91*13.97*4.01 |
| Package Size | 17.91*13.97*4.01 |
| Color | Black |
| Net Weight | 12.01lbs |
| Gross Weight | 13.22lbs |
Original: $140.93
-70%$140.93
$42.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Main Color | Black+Red |
| Main Material | Carbon steel |
Dimensions & Weights
| Assembled Length (in.) | 17.91 |
| Assembled Width (in.) | 13.97 |
| Assembled Height (in.) | 3.34 |
| Weight (lbs) | 12.01 |
Product Features
- The toolbox comes with its own set of tools for all your needs and is easy to carry around.
- This toolbox has a high value and contains tools for many scenarios.such us,companies,schools, garages, etc.
- The tool box with lock, safe and convenient.
Description



| Produnct Name | Black Hand Tool Box with Toolset 238Pcs |
| Material | Carbon Steel |
| Product Dimensions | 17.91*13.97*4.01 |
| Package Size | 17.91*13.97*4.01 |
| Color | Black |
| Net Weight | 12.01lbs |
| Gross Weight | 13.22lbs |























