QPower Shallow Single 10" Sealed Truck Subwoofer Speaker Box, 18" x 13" x 5.25"
Product image 6
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
The **Q POWER 10"** Shallow Single Subwoofer Enclosure features solid 5/8" MDF construction, charcoal carpet covering, a sealed design, and terminal cup connectors. Turn your ride into a sound machine with the help of the Q POWER 10" Shallow Subwoofer Enclosure!
  • Holds (1) 10-inch car audio subwoofer
  • Material: MDF, carpet
  • Color: Charcoal gray
  • Dimensions (L x W x H): 5.25 x 18 x 13 inches
  • Weight: 9.5 pounds
  • Manufacturer's warranty: 1-year warranty
Product Information
Shipping & Returns
Description